holysz.com - strona Jacka Hołysza

 
 


Statystyki

W tym roku po raz pierwszy notowane są indywidualne statystyki wszystkich graczy. Zapisywane są: ilość zagranych, wygranych i przegranych spotkań oraz strzelone bramki; liczona jest teź średnia strzelonych bramek. W roku 2005 system statystyk zostanie rozszerzony m.in. o asysty oraz... stracone na bramce gole :)

Poniżej znajdują się 3 tabelki demonstrujące ranking graczy w trzech kategoriach: liczba strzelonych bramek, średnia bramek na mecz oraz wygrane spotkania. Pod tabelkami cząstkowymi znajduje się tabela zbiorcza, w której można znaleźć również informacje o zagranych i przegranych meczach - posortowana jest ona według spotkań rozegranych. Natomiast obok znajduje się najważniejszy ranking, punktowy. Ranking ten ma na celu podsumowanie wszystkich osiągnięć graczy, a podstawą do jego obliczania są miejsca zajmowane przez graczy w trzech rankingach cząstkowych.

Szczegółowy opis liczenia punktów: numery zajmowanych przez graczy miejsc są dodawane, a przez wynik dzielona jest liczba 1000, zaś do uzyskanej liczby punktów dodaje się ilość zagranych spotkań. Skomplikowane? Tylko na pierwszy rzut oka :)Statystyki generalne

W tym roku odbyło się 16 spotkań.

Padły w nich 384 bramki.

Średnia bramek na mecz: 24.

Najwięcej goli strzelono 28 sierpnia 2004 - 41.

Najmniej goli strzelono 13 lipca 2004 - 15.

Najwięcej bramek zdobytych przez gracza w jednym meczu:
10 (Andrzej Nowak).

Liczba bramek samobójczych: 6.Ranking punktowy


forum | powrót do strony głównej | powrót do holysz.com